Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація – це метод, що дозволяє повернути шкірі еластичність, пружність, здоровий колір та рівну текстуру, позбутись дрібних зморшок, зменшити вираженість глибоких зморшок. Крім того,  біоревіталізація є ефективним методом лікування атрофічних рубців, розтяжок, постакне.
Механізм дії: гіалуронова кислота – природний компонент шкіри та сполучної тканини. З віком її вміст в тканинах зменшується, що призводить до сухості шкіри, потоншення дерми, появи зморшок, втрати еластичності. Методика біоревіталізації полягає у введенні препарату гіалуронової кислоти (ГК) за допомогою мікроін'єкцій в поверхневі шари шкіри.  Таким чином відбувається насичення сполучнотканинного каркасу шкіри гіалуронової кислотою, активується синтез клітин сполучної тканини, покращується мікроциркуляція шкіри.
Хід процедури: перед процедурою Ваш лікар визначить який препарат найкраще підходить до Вашої шкіри. За 25 хвилин до початку процедури наноситься знеболюючий крем. Процедура проходить достатньо комфортно, а відчуття уколу більшість пацієнтів порівнює з укусом комахи. Оскільки процедура пов’язана з пошкодженням шкіри, вона виконується в спеціально обладнаному приміщенні, що відповідає усім нормам асептики і антисептики.
Період після процедури: після процедури Ви повертаєтесь до звичного для Вас ритму життя. Як і при всіх інших ін’єкціях можлива поява внутрішньо-шкірних крововиливів, набряку, почервоніння, що проходять протягом 2-5 днів. В перші дні після процедури рекомендується обмеження фізичного навантаження, перебування на сонці, відвідування бані, сауни. Максимальний ефект досягається після проходження курсу лікування що складається з 2-6 процедур (в залежності від типу шкіри)
Показання до проведення біоревіталізації: зниження тонусу шкіри, суха старіюча шкіра, поява мімічних зморшок, нездоровий колір обличчя («шкіра курця»), зневоднена шкіра, гіперпігментація,  рубці після акне, підготовка і реабілітація шкіри при проведенні пластичних операцій, хімічних пілінгів, лазерних шліфовок.
Протипоказання: гострі запальні захворювання в зоні ін’єкції, порушення згортання крові, вагітність і лактація, тяжкі соматичні захворювання, онкологічні захворювання.

Золотим стандартом біоревіталізації є препарати Ial-system та Ial-system ACP. Ці препарати мають офіційну реєстрацію для застосування в естетичній медицині на території України. Ial-system, як найбільш вивчений препарат, має найбільшу кількість публікацій у світі. Унікальні параметри діють інакше, ніж в інших препаратах з ГК, і дозволяють лікарю отримати гарантований та прогнозований результат.