Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Біоревіталізація

Біоревіталізація – це метод, що дозволяє повернути шкірі еластичність, пружність, здоровий колір та рівну текстуру, позбутись дрібних зморшок, зменшити вираженість глибоких зморшок. Крім того,  біоревіталізація є ефективним методом лікування атрофічних рубців, розтяжок, постакне.
Механізм дії: гіалуронова кислота – природний компонент шкіри та сполучної тканини. З віком її вміст в тканинах зменшується, що призводить до сухості шкіри, потоншення дерми, появи зморшок, втрати еластичності. Методика біоревіталізації полягає у введенні препарату гіалуронової кислоти (ГК) за допомогою мікроін'єкцій в поверхневі шари шкіри.  Таким чином відбувається насичення сполучнотканинного каркасу шкіри гіалуронової кислотою, активується синтез клітин сполучної тканини, покращується мікроциркуляція шкіри.
Хід процедури: перед процедурою Ваш лікар визначить який препарат найкраще підходить до Вашої шкіри. За 25 хвилин до початку процедури наноситься знеболюючий крем. Процедура проходить достатньо комфортно, а відчуття уколу більшість пацієнтів порівнює з укусом комахи. Оскільки процедура пов’язана з пошкодженням шкіри, вона виконується в спеціально обладнаному приміщенні, що відповідає усім нормам асептики і антисептики.
Період після процедури: після процедури Ви повертаєтесь до звичного для Вас ритму життя. Як і при всіх інших ін’єкціях можлива поява внутрішньо-шкірних крововиливів, набряку, почервоніння, що проходять протягом 2-5 днів. В перші дні після процедури рекомендується обмеження фізичного навантаження, перебування на сонці, відвідування бані, сауни. Максимальний ефект досягається після проходження курсу лікування що складається з 2-6 процедур (в залежності від типу шкіри)
Показання до проведення біоревіталізації: зниження тонусу шкіри, суха старіюча шкіра, поява мімічних зморшок, нездоровий колір обличчя («шкіра курця»), зневоднена шкіра, гіперпігментація,  рубці після акне, підготовка і реабілітація шкіри при проведенні пластичних операцій, хімічних пілінгів, лазерних шліфовок.
Протипоказання: гострі запальні захворювання в зоні ін’єкції, порушення згортання крові, вагітність і лактація, тяжкі соматичні захворювання, онкологічні захворювання.

Золотим стандартом біоревіталізації є препарати Ial-system та Ial-system ACP. Ці препарати мають офіційну реєстрацію для застосування в естетичній медицині на території України. Ial-system, як найбільш вивчений препарат, має найбільшу кількість публікацій у світі. Унікальні параметри діють інакше, ніж в інших препаратах з ГК, і дозволяють лікарю отримати гарантований та прогнозований результат.