Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней

Биоимпеданс

 

Бочарова Наталья Юрьевна директор, врач-диетолог Центра эстетической медицины « Грация».


Диагностика проводится на современном аппарате - биоимпедансном анализаторе, на котором определяется структура внутреннего состава организма, а именно: количество жира, безжировой массы, воды, общее и внеклеточное количество жидкости в килограммах и в процентах. Кроме того, определяется индекс массы тела и основной обмен веществ каждого пациента индивидуально. Исходя из данных обследования, анкетирования, осмотра, данных биоимпедансного анализатора, лабораторных анализов, анамнеза жизни индивидуально для каждого пациента разрабатывается рацион питания, рассчитывается количество необходимых килокалорий, при необходимости проводятся детоксикационные чистки, а также назначаются необходимые микроэлементы и витамины.