Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней
Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :3
123
Какие красивые волосы!
2015-04-08

Посилене порідіння та випадіння волосся на голові, початок облисіння – часті скарги людей середнього віку, які доводиться чути перукарям і косметологам. Проте допомогти у вирішенні цієї проблеми косметичні маски та бальзами не в змозі. Тому потрібно звертатися тільки до фахівців. Отож сьогодні нам дає поради лікар-дерматолог Центру естетичної медицини «Грація» Яна СОЛІЙЧУК.

Чи гарні губи – природні губи?
2015-03-25

Переглядаючи сучасні музичні кліпи та спостерігаючи за «тамтешніми» ідеалами краси, коли абсолютно всі дівчата з екранів телевізорів співають з неприродно великими і роздутими губами, невільно задаєшся питанням: невже це гарно? Невже природність вже не в моді? Розібратися у цьому питанні та зрозуміти, що сьогодні роблять з губами і які тенденції сучасної моди, на допоможе фахівець з естетичної медицини Юрій ФУНДЮР.

Для запобігання інфаркту та інсульту - збалансоване харчування
2015-03-12

Збалансоване харчування відіграє одну з провідних ролей у профілактиці різних захворювань, у тому числі й проблем у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

Акне – косметичний дефект чи захворювання?
2015-03-10

Акне (або вугрі)  - проблема, з якою стикається більшість людей у своєму житті.  Акне має важливе психоемоційне значення. Цю проблему не можна ігнорувати чи недооцінювати, особливо, коли справа стосується підлітків. Адже «звичайні прищики» можуть стати причиною невпевненості в собі, замкнутості, іноді  доходить до справжньої депресії.

Комбинация радиоволногвого термолифтинга с инъекционными процедурами

 

Старение кожи имеет важную социальную составляющую, поэтому омолаживающие процедуры в косметологии всегда очень популярны. Опущение мягких тканей лица (гравитационный птоз) как один из элементов старения, часто является основной жалобой пациентов, которым «за 35».

Немного больше о мезонитях от врача - косметолога Центра эстетической медицины «Грация»

На сегодняшний день эстетическая медицина достигла значительных успехов в борьбе с возрастными изменениями кожи благодаря новым методам безоперационного омоложения, среди которых на первое место в последнее время, выходят дермалогические филлеры, ботулинический токсин и различные аппаратные методики.

Время очищения

Не случайно весной начинается великий пост. Это время отведено для очищения духовного и физического. После зимней гиподинамии, застолий и многочисленных праздников. Есть разные способы очистки: абсорбционные , детоксикационным питанием, очистки клизмами, фито чаями, препаратами, голоданием. Каждый из методов имеет свои показания и преимущества.

Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :3
123