Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
Тестова новина
2019-01-02

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  - 

Подробней
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней
Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :3
123
Какие красивые волосы!
2015-04-08

Посилене порідіння та випадіння волосся на голові, початок облисіння – часті скарги людей середнього віку, які доводиться чути перукарям і косметологам. Проте допомогти у вирішенні цієї проблеми косметичні маски та бальзами не в змозі. Тому потрібно звертатися тільки до фахівців. Отож сьогодні нам дає поради лікар-дерматолог Центру естетичної медицини «Грація» Яна СОЛІЙЧУК.

Чи гарні губи – природні губи?
2015-03-25

Переглядаючи сучасні музичні кліпи та спостерігаючи за «тамтешніми» ідеалами краси, коли абсолютно всі дівчата з екранів телевізорів співають з неприродно великими і роздутими губами, невільно задаєшся питанням: невже це гарно? Невже природність вже не в моді? Розібратися у цьому питанні та зрозуміти, що сьогодні роблять з губами і які тенденції сучасної моди, на допоможе фахівець з естетичної медицини Юрій ФУНДЮР.

Для запобігання інфаркту та інсульту - збалансоване харчування
2015-03-12

Збалансоване харчування відіграє одну з провідних ролей у профілактиці різних захворювань, у тому числі й проблем у пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

Акне – косметичний дефект чи захворювання?
2015-03-10

Акне (або вугрі)  - проблема, з якою стикається більшість людей у своєму житті.  Акне має важливе психоемоційне значення. Цю проблему не можна ігнорувати чи недооцінювати, особливо, коли справа стосується підлітків. Адже «звичайні прищики» можуть стати причиною невпевненості в собі, замкнутості, іноді  доходить до справжньої депресії.

Комбинация радиоволногвого термолифтинга с инъекционными процедурами

 

Старение кожи имеет важную социальную составляющую, поэтому омолаживающие процедуры в косметологии всегда очень популярны. Опущение мягких тканей лица (гравитационный птоз) как один из элементов старения, часто является основной жалобой пациентов, которым «за 35».

Немного больше о мезонитях от врача - косметолога Центра эстетической медицины «Грация»

На сегодняшний день эстетическая медицина достигла значительных успехов в борьбе с возрастными изменениями кожи благодаря новым методам безоперационного омоложения, среди которых на первое место в последнее время, выходят дермалогические филлеры, ботулинический токсин и различные аппаратные методики.

Время очищения

Не случайно весной начинается великий пост. Это время отведено для очищения духовного и физического. После зимней гиподинамии, застолий и многочисленных праздников. Есть разные способы очистки: абсорбционные , детоксикационным питанием, очистки клизмами, фито чаями, препаратами, голоданием. Каждый из методов имеет свои показания и преимущества.

Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :3
123