Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней
Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :2
123
Зимове омолодження
2015-10-06

Сьогодні говоримо про фракційне лазерне омолодження – метод, який дозволяє ефективно оновити і освіжити вашу шкіру. Серед апаратних косметологічних методик саме ця методика омолодження забезпечує найкращий і найпомітніший результат. Саме ця методика входить до арсеналу «секретів вічної молодості» усіх голлівудських зірок. Єдиним її недоліком є сезонне обмеження. Лазер не використовується влітку, рано навесні і пізньої осені. Проте саме зима – ідеальний час для лазерного омолодження.

Бережемо шкіру обличчя в холодну пору року
2015-10-06

Взимку агресивна дія морозів, крижаних вітрів та пересушеного повітря у приміщеннях негативно впливає на шкіру обличчя та тіла. Уникнути цих  наслідків допоможуть наші поради.

Молодо виглядати завжди – це можливо
2015-10-06
Старіння шкіри має важливу соціальну складову, тому омолоджуючі процедури в косметології – завжди дуже популярні. Опущення м’яких тканин обличчя (гравітаційний птоз) як один з елементів старіння часто є основною скаргою пацієнтів, яким за 35 років.
Омолоджуємо шкіру швидко, ефективно і доступно
2015-05-29
Радіохвильове омолодження – сюрприз для лікарів та пацієнтів. Сучасна жінка вміє бути і матір’ю, і дружиною, і підприємцем, і справжньою красунею. У чому ж секрет? Секретів – багато й один із них – апаратна косметологія.
Поговоримо про чоловіків
2015-05-07
У сучасному світі турбота про власну зовнішність перестала бути виключно жіночою справою. Все більше чоловіків стають відвідувачами і постійними тами косметологічних клінік. Чоловіки пропонують партнерство та ділове співробітництво, з’являються на екранах телевізорів, беруть участь у різноманітних заходах, ведуть дуже динамічний спосіб життя. Звичайно, їм просто необхідно бездоганно виглядати, щоби справляти гарне враження.
Сучасні погляди на одвічну проблему
2015-04-30
Вперше поняття «целюліт» з’явилося у 19 сторіччі у Франції. Тоді один з ескулапів сказав, що це – не захворювання, а специфічний стан шкіри. Тобто, патологією або захворюванням целюліт не вважався. Із 20-х років минулого століття ці ж французи почали називати целюліт «апельсиновою скоринкою». І лише в 1973 році, коли у Нью-Йорку була видана книга про целюліт, проти цієї проблеми жіноцтва розпочалася справжня війна.
Преимущества перманентного макияжа
2015-04-17

Косметологія сьогодення дарує жінкам прекрасний шанс – перманентний макіяж. Мода на нього з’явилася в Італії і розійшлася звідти по всьому світу. Такий макіяж є «секретною зброєю» для підкреслення краси та чарівності жінки. Це – метод кольорової корекції шкіри, один із передових напрямів сучасної естетичної косметології.

Вся увага – на очі
2015-04-10

Перше, на що ми звертаємо увагу при зустрічі з людиною, – це її очі. По очах можна «прочитати» настрій людини, а ще – її вік та стан здоров’я.

Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :2
123