Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
Тестова новина
2019-01-02

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  - 

Подробней
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней
Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :2
123
Зимове омолодження
2015-10-06

Сьогодні говоримо про фракційне лазерне омолодження – метод, який дозволяє ефективно оновити і освіжити вашу шкіру. Серед апаратних косметологічних методик саме ця методика омолодження забезпечує найкращий і найпомітніший результат. Саме ця методика входить до арсеналу «секретів вічної молодості» усіх голлівудських зірок. Єдиним її недоліком є сезонне обмеження. Лазер не використовується влітку, рано навесні і пізньої осені. Проте саме зима – ідеальний час для лазерного омолодження.

Бережемо шкіру обличчя в холодну пору року
2015-10-06

Взимку агресивна дія морозів, крижаних вітрів та пересушеного повітря у приміщеннях негативно впливає на шкіру обличчя та тіла. Уникнути цих  наслідків допоможуть наші поради.

Молодо виглядати завжди – це можливо
2015-10-06
Старіння шкіри має важливу соціальну складову, тому омолоджуючі процедури в косметології – завжди дуже популярні. Опущення м’яких тканин обличчя (гравітаційний птоз) як один з елементів старіння часто є основною скаргою пацієнтів, яким за 35 років.
Омолоджуємо шкіру швидко, ефективно і доступно
2015-05-29
Радіохвильове омолодження – сюрприз для лікарів та пацієнтів. Сучасна жінка вміє бути і матір’ю, і дружиною, і підприємцем, і справжньою красунею. У чому ж секрет? Секретів – багато й один із них – апаратна косметологія.
Поговоримо про чоловіків
2015-05-07
У сучасному світі турбота про власну зовнішність перестала бути виключно жіночою справою. Все більше чоловіків стають відвідувачами і постійними тами косметологічних клінік. Чоловіки пропонують партнерство та ділове співробітництво, з’являються на екранах телевізорів, беруть участь у різноманітних заходах, ведуть дуже динамічний спосіб життя. Звичайно, їм просто необхідно бездоганно виглядати, щоби справляти гарне враження.
Сучасні погляди на одвічну проблему
2015-04-30
Вперше поняття «целюліт» з’явилося у 19 сторіччі у Франції. Тоді один з ескулапів сказав, що це – не захворювання, а специфічний стан шкіри. Тобто, патологією або захворюванням целюліт не вважався. Із 20-х років минулого століття ці ж французи почали називати целюліт «апельсиновою скоринкою». І лише в 1973 році, коли у Нью-Йорку була видана книга про целюліт, проти цієї проблеми жіноцтва розпочалася справжня війна.
Преимущества перманентного макияжа
2015-04-17

Косметологія сьогодення дарує жінкам прекрасний шанс – перманентний макіяж. Мода на нього з’явилася в Італії і розійшлася звідти по всьому світу. Такий макіяж є «секретною зброєю» для підкреслення краси та чарівності жінки. Це – метод кольорової корекції шкіри, один із передових напрямів сучасної естетичної косметології.

Вся увага – на очі
2015-04-10

Перше, на що ми звертаємо увагу при зустрічі з людиною, – це її очі. По очах можна «прочитати» настрій людини, а ще – її вік та стан здоров’я.

Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :2
123