Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
Тестова новина
2019-01-02

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  - 

Подробней
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней
Дозвольте собі бути красивими!
2016-08-05

   Весілля – найбільш урочиста подія в житті. І в цей день неперевершеною хочеться бути не   тільки нареченій та нареченому, а й їхнім батькам, родичам та друзям. Як це бажання втілити   у життя? Варто добре подумати заздалегідь, прийняти рішення і звернутися до фахівців.

    Як набути бажаної форми, які косметологічні процедури перед весіллям корисно буде   отримати молодятам та їхнім гостям – на ці та інші запитання відповідає Солійчук Яна   Георгіївна, лікар-косметолог Центру естетичної медицини «Грація».   (в колонці, як коментар фахівця, з фото лікаря)   Солійчук Яна Георгіївна, лікар-косметолог Центру естетичної медицини «Грація»:  

   - До весілля, звичайно ж, готуються за багато місяців наперед – це і замовлення ресторану,   весільного вбрання, зйомки, квітів тощо і дуже часто забувають готувати до цієї події свою   зовнішність. А це дуже важливо, адже ні яскраве вбрання, ні вишуканий макіяж не   приховають втомленого погляду або зайвої деталі на вашому обличчі. Тому ми, лікарі   Центру естетичної медицини «Грація» радимо попіклуватися про те, як Ви будете виглядати   в цей незабутній день вже зараз, тому про відвідини косметолога слід подбати за декілька   місяців до дати весілля.   (основний матеріал з фото процедур)

    Які послуги Центр естетичної медицини «Грація» пропонує тим, хто готується до   весілля?

  - Наш Центр пропонує різноманітні послуги на будь-який вік і смак – від юних дівчат та   парубків до жінок бальзаківського віку та сивочолих мудриців… Для кожного бажання   знайдеться своя косметологічна послуга. Серед процедур, які потрібні напередодні весілля,   користуються попитом епіляція (як лазерна, так і класична воскова), корекція фігури,   різноманітні очищення шкіри обличчя та тіла, ін’єкції краси, макіяж та візаж.  

    Яку процедуру потрібно зробити якомога раніше?

  - Є такі процедури, для отримання результату яких потрібен певний час. Так, наприклад,   щоби повністю позбавитися від небажаного волосся, потрібно як мінімум півроку. Тому я би порадила нареченій лазерну епіляцію робити найпершою. Ця процедура сьогодні дуже популярна. За допомогою найновішого європейського обладнання спеціалісти «Грації»   допоможуть кожній відчути себе справжньою богинею. Батькам наречених я пораджу   фракційний радіохвильовий термоліфтинг. Ця методика дозволяє отримати вражаючі   результати в омолодженні шкіри обличчя, шиї і зони декольте. Взагалі, якомога раніше треба   проводити ті процедури, результат яких є кумулятивним, тобто накопичувальним. Дуже   ефективною і набуваючою все більшої популярності процедурою є плазмоліфтинг. Це   універсальна біотехнологія омолодження, яка задіює внутрішні резерви організму і дає   просто вражаючий результат. Безумовно, класично актуальними залишаються ін’єкції краси   («Botox», «Disport») та контурна пластика.  

   Що порадите тим, хто хоче подбати про гарний вигляд своєї фігури й обличчя?  

- Ну, щодо фігури, то у нас пропонується дуже багато варіантів її корекції.   Досвідчений спеціаліст в галузі косметології та мануальної терапії допоможе вибрати той з   них, який підійде саме вам. Серед найбільш ефективних методик корекції фігури – апаратна   методика нового покоління – радіохвильовий вакуумний кріоліполіз. Він допоможе   відновити і омолодити шкіру всього тіла, а також зменшити кількість жирових відкладень і   проявів целюліту. Далі – справа за ультразвуковою чисткою обличчя, яку треба робити не   пізніше, ніж за два тижні до весілля. В комплексі з перерахованими процедурами, корисними   будуть різні види апаратного і ручного масажів, які пропонує Центр естетичної медицини   «Грація». Особисто я би дуже порадила таку процедуру, як лімфодренаж або пресотерапію.   Ця процедура у нас проводиться на новітньому апараті, можна проводити її або на окремі   ділянки – ноги, живіт, спина, руки – або на все тіло (в залежності від того, який ефект ми   очікуємо). Закріпить результат лікар-дієтолог. Вона проведе аналіз вашого стану тіла та   розробить індивідуально для вас програму здорового харчування.  Таким чином комплексний   підхід – оздоровлення зовні і зсередини – допоможе вам досягти бажаного результату.  

    Які новинки ви можете запропонувати своїм клієнтам, в тому числі і майбутнім   нареченим?  

  -Останніми новинками Центру стали якраз плазмоліфтинг (про який йшлося раніше),   перманентний макіяж, лімфодренаж останнього покоління.Перманентний макіяж        здійснюється у нас на новітньому обладнанні останнього покоління Long-Time-Liner. Це   технологія, яка заснована на використанні тільки найкращих фарб на натуральній основі,  які   дозволяють досягти безпечного і природного результату на декілька років. Ви будете   виглядати неперевершено не лише в день весілля, але й тривалий час після нього.    Тільки   робити цю процедуру необхідно не за день, а приблизно за місяць до урочистої події. Крім   цього в нашому Центрі проводяться лазерне видалення новоутворень шкіри та активно   впроваджені лазерні методики лікування та догляду за обличчям та тілом, а саме лазерне   лікування стрій (розтяжок), лазерне омолодження, лазерна епіляція, лазерне лікування   оніхомікозу (грибка на руках та ногах), лазерне видалення татуювань та перманентного   макіяжу.  

   Важливо також зауважити, що фахівці «Грації» - це злагоджений колектив   однодумців, які постійно вдосконалюються, проходять стажування за кордоном та   привносять найкраще в Україну. Лікр-дієтолог, пластичний хірург, подолог, косметологи –   всі працюють в одному напрямку – задля задоволення своїх відвідувачів. Приїжджайте до   нас, ми радо допоможемо Вам знайти свій образ, подбати про ваше здоров’я та зовнішній   вигляд.

  Що би Ви порадили нашим читачам?  

- Хочу порадити всім читачам приділяти більше уваги своєму здоров’ю та зовнішньому   вигляду. Адже краса повинна бути не лише зовнішньою, але й внутрішньою. Таму, дозвольте   собі завжди бути на висоті! Бажаю Вам бути здоровими, красивими і успішними!  

Центр естетичної медицини «Грація» - Здоров’я, Краса, Успіх  

м. Чернівці, вул. 28 Червня, 25  

Тел.: 099-310- 97-16,

        096-267- 58-46