Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней
Красивые брови - советы специалистов
2016-06-16
Гарні брови. Поради фахівця.
 
   Мало хто замислюється про те, що виразна частина людини, по якій навколишні роблять висновки про ваш характер, вік та темперамент - це не стільки очі, скільки брови. Але з часом вони міняються і вікові проблеми починають турбувати кожну жінку. Де ж ті густі вії та брови, які прикрашали ваші очі в молодості? Не секрет, що вікове падіння гормонів уповільнює ріст волосся, тому брови помітно стоншуються і рідшають, особливо, якщо в молодості ви їх нещадно знищували вищипуванням. Найпростіший спосіб поліпшити їх зовнішній вигляд - використовувати правильно підібраний за кольором олівець для брів.
 
   Користуватися ним слід дуже акуратно, щоб брови виглядали природно. Але сьогодні є й інші методи – в першу чергу це перманентний макіяж та мікроблейдінг. Що це таке і які його переваги нам розповіла Ольга Савчук, сертифікований майстер по перманентному макіяжу та мікроблейдингу центру естетичної медицини «Грація». Деколи тільки дивуєшся тому, що жінки здатні творити, завдяки своїми бровам. А допомагають їй в цьому сучасні технології. Мікроблейдінг брів 6D - це метод ручної пігментації шкіри. Він передбачає нанесення об'ємного малюнка на шкіру, який імітує ріст натуральних брів. За допомогою такого перманентного макіяжу ми можемо відтворити всі нюанси росту волосся, а саме відтінок, напрямок росту, товщину та вигин. З мікроблейдінгом 6D брови виглядають максимально натуральними.
 
А які переваги даного методу?
 
  Брови, при використанні такої техніки, виглядають максимально натурально і природно, адже такою технікою можна відтворити як повний обсяг брів, так і виправити часткові естетично непривабливі ділянки. 

Даний метод виділяється тим, що фахівець працює руками, а не машинкою. Тобто, усі деталі, які необхідно підправити, промальовуються, узгоджуються, малюнок розробляється індивідуально для кожного клієнта. Дуже важливо, що дана техніка абсолютно безболісна. А колір з часом не змінюється в інші відтінки (як це може бути при інших методиках), а просто починає поступово світлішати. До речі, брови ідеально виглядаюсять відразу ж після сеансу. За допомогою мікроблейдінга можна усунути будь-які дефекти, а також виправити зміни, в тому числі й вікові. Кожна дівчина мріє, прокидаючись вранці, одразу виглядати на всі сто. Зовнішній вигляд, безумовно, створює сукупність різних чинників: це і чиста, в

ідпочила шкіра, ясні й добрі очі, але саме гарні брови одразу підкреслять виразність та красу Вашого обличчя. Для зовнішньої краси жінки дуже важливо мати правильно підібрану форму брів, яка гармоніює з рисами обличчя.
 
 
Отже, звертайтеся. В центрі естетичної медицини «Грація» вам допоможуть завжди виглядати бездоганно.  
Центр естетичної медицини «Грація»
 
тел: 099-310- 97-16, 57-40- 12
 
www.gracia-aesthetic.com