Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
Тестова новина
2019-01-02

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  - 

Подробней
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней
Красивые брови - советы специалистов
2016-06-16
Гарні брови. Поради фахівця.
 
   Мало хто замислюється про те, що виразна частина людини, по якій навколишні роблять висновки про ваш характер, вік та темперамент - це не стільки очі, скільки брови. Але з часом вони міняються і вікові проблеми починають турбувати кожну жінку. Де ж ті густі вії та брови, які прикрашали ваші очі в молодості? Не секрет, що вікове падіння гормонів уповільнює ріст волосся, тому брови помітно стоншуються і рідшають, особливо, якщо в молодості ви їх нещадно знищували вищипуванням. Найпростіший спосіб поліпшити їх зовнішній вигляд - використовувати правильно підібраний за кольором олівець для брів.
 
   Користуватися ним слід дуже акуратно, щоб брови виглядали природно. Але сьогодні є й інші методи – в першу чергу це перманентний макіяж та мікроблейдінг. Що це таке і які його переваги нам розповіла Ольга Савчук, сертифікований майстер по перманентному макіяжу та мікроблейдингу центру естетичної медицини «Грація». Деколи тільки дивуєшся тому, що жінки здатні творити, завдяки своїми бровам. А допомагають їй в цьому сучасні технології. Мікроблейдінг брів 6D - це метод ручної пігментації шкіри. Він передбачає нанесення об'ємного малюнка на шкіру, який імітує ріст натуральних брів. За допомогою такого перманентного макіяжу ми можемо відтворити всі нюанси росту волосся, а саме відтінок, напрямок росту, товщину та вигин. З мікроблейдінгом 6D брови виглядають максимально натуральними.
 
А які переваги даного методу?
 
  Брови, при використанні такої техніки, виглядають максимально натурально і природно, адже такою технікою можна відтворити як повний обсяг брів, так і виправити часткові естетично непривабливі ділянки. 

Даний метод виділяється тим, що фахівець працює руками, а не машинкою. Тобто, усі деталі, які необхідно підправити, промальовуються, узгоджуються, малюнок розробляється індивідуально для кожного клієнта. Дуже важливо, що дана техніка абсолютно безболісна. А колір з часом не змінюється в інші відтінки (як це може бути при інших методиках), а просто починає поступово світлішати. До речі, брови ідеально виглядаюсять відразу ж після сеансу. За допомогою мікроблейдінга можна усунути будь-які дефекти, а також виправити зміни, в тому числі й вікові. Кожна дівчина мріє, прокидаючись вранці, одразу виглядати на всі сто. Зовнішній вигляд, безумовно, створює сукупність різних чинників: це і чиста, в

ідпочила шкіра, ясні й добрі очі, але саме гарні брови одразу підкреслять виразність та красу Вашого обличчя. Для зовнішньої краси жінки дуже важливо мати правильно підібрану форму брів, яка гармоніює з рисами обличчя.
 
 
Отже, звертайтеся. В центрі естетичної медицини «Грація» вам допоможуть завжди виглядати бездоганно.  
Центр естетичної медицини «Грація»
 
тел: 099-310- 97-16, 57-40- 12
 
www.gracia-aesthetic.com