Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
Тестова новина
2019-01-02

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  - 

Подробней
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Подробней
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Подробней
Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :1
123
Масаж – головний елемент здорового способу життя.
2017-01-20

Потреба в масажі виникає в живому організмі майже рефлекторно. До речі, варто людині чогось вдаритися, як тут же, майже несвідомо, вона розтирає, розминає болюче місце. Всі ці дії не що інше, як різновид масажу, що ввійшов в арсенал захиснопристосувальних засобів живого організму. Усвідомлена діяльність допомогла людині належно оцінити лікувально-профілактичні якості найпростіших прийомів масажу, вигадувати нові, знаходячи їм різноманітне застосування та вдосконалювати техніку їх виконання.

Дозвольте собі бути красивими!
2016-08-05

   Весілля – найбільш урочиста подія в житті. І в цей день неперевершеною хочеться бути не   тільки нареченій та нареченому, а й їхнім батькам, родичам та друзям. Як це бажання втілити   у життя? Варто добре подумати заздалегідь, прийняти рішення і звернутися до фахівців. 

Доглядаємо за шкірою влітку
2016-07-27
  До відпустки треба готувати не тільки валізу, але й свій організм: трошки схуднути, трошки підтягнутися і подбати про шкіру.
 
  Солійчук Яна Георгіївна – лікар-дерматолог, косметолог радить починати догляд за шкірою обличчя з її чистки. «Це допоможе прибрати ороговілі клітини і як наслідок - засмага лягатиме рівніше», - говорить фахівець.
Красивые брови - советы специалистов
2016-06-16

Мало хто замислюється про те, що виразна частина людини, по якій навколишні роблять висновки про ваш характер, вік та темперамент - це не стільки очі, скільки брови. Але з часом вони міняються і вікові проблеми починають турбувати кожну жінку. Де ж ті густі вії та брови, які прикрашали ваші очі в молодості? Не секрет, що вікове падіння гормонів уповільнює ріст волосся, тому брови помітно стоншуються і рідшають, особливо, якщо в молодості ви їх нещадно знищували вищипуванням. Найпростіший спосіб поліпшити їх зовнішній вигляд - використовувати правильно підібраний за кольором олівець для брів.

Карбоновый пилинг
2015-11-02

Карбоновый пилинг относится к лазерным видам пилинга, удачно сочетается с фотоомоложением,  проводится с помощью углеродного усилителя - наногелю.

Терапевтический эффект наногеля основан на его способности глубоко проникать в кожные слои, связывать клетки эпидермиса, а также привлекать остатки кожного сала и грязь. Метод подходит для лечения угревой болезни, нормализации липидного обмена кожи. Лазерное воздействие испаряет омертвившы клетки, стимулирует выработку коллагена и эластина, снижает патогенную микрофлору, выравнивает цвет и рельеф кожного покрова.

PROFHILO – препарат, завдяки якому птоз нам не страшний
2015-10-06

Нещодавно Швейцарська компанія IBSA створила продукт нового покоління, поєднавши нативну гіалуронову кислоту високої та низької молекулярної маси. Стабілізований гібридний комплекс – це надзвичайна концентрація мл. Тобто, 32 мг/мл. 

Секрети економії від пластичного хірурга
2015-10-06
Естетична медицина в усі часи належала до елітних напрямків медицини. Молодість та краса – це завжди дорого. Але наш час змушує дивитись на речі під дещо іншим кутом, шукати варіанти економії. Давайте дізнаємося,чи можна економити на красі і привабливості? Допоможе розібратися у цьому питанні лікар-пластичний хірург клініки естетичної медицини «Грація» Фундюр Юрій Володимирович.
Осколки життя або скляні квіти
2015-10-06

Чи чули ви колись дзвін розбитого скла? Доводилося... А якщо це ще й сталося у власному домі – яка неприємна подія! Неприємна, проте не смертельна. Замінити розбите вікно дуже просто. Чого не зробиш із розбитим серцем, розбитими мріями, планами,  ілюзіями, з розбитою любов’ю, життям. Іноді така неприємність може стати навіть смертельною.

Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :1
123