Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Про клініку

         В Чернівцях розпочала свою роботу клініка естетичної медицини «Грація». Керівництво ставить перед собою завдання забезпечити якісно новий – європейський  рівень послуг з естетичної медицини для клієнтів клініки.
         Ідея створення клініки такого рівня виникла після відвідування однієї з приватних клінік Берліну (Німеччина). «Чудовий сервіс, високопрофесійний персонал, спеціально підготовлені лікарі та сучасне обладнання це лише половина успіху» - заявляє директор і засновник клініки – Юрій Кірстен. «Лише глибока повага до клієнта, постійне навчання і вдосконалення вмінь та навичок усього, без виключення, медичного персоналу забезпечує довіру людей до клініки» - стверджує пластичний хірург з 30-ти річним стажем, експерт з лазерної медицини, спеціаліст з дерматокосметології.
         Центр естетичної медицини «Грація» створений засновниками шведсько-української клініки «Angelholm», що успішно працює на території України більше 10 років,  та ввібрав у себе 20 – річний досвід роботи приватної клініки Юрія Кірстена з Німеччини.
Пріорітетами роботи клініки є наступні:
- Ексклюзивне використання новітніх методик естетичної медицини;
- Багаторічний досвід наших європейських партнерів;
- Активне впровадження інноваційних технологій;
- Спеціально підготовлені фахівці;
- Висококваліфікований персонал;
- Найсучасніше обладнання;
- Тільки перевірені часом препарати;
- Тільки спеціально обладнані приміщення;
- Найвищі вимоги до асептики та антисептики;
- Висока повага до наших клієнтів
         Клініка естетичної медицини «Грація» пропонує своїм клієнтам увесь перелік сучасних діагностичних та лікувально-косметологічних методик до яких належать: апаратна косметологія, косметологія, ін’єкції краси, програми по догляду за шкірою обличчя та тіла, комплексні програми омолодження шкіри обличчя, усі види масажу.
До переліку послуг клініки належать наступні:
Фракційний радіохвильовий термоліфтинг
Фракційне лазерне омолодження
Радіохвильовий термоліфтинг
Ультразвукова чистка та ліфтинг обличчя
Ультразвукова мезотерапія
Радіохвильовий кріоліполіз
Безопераційне ліпомоделювання
Лазерна, воскова епіляція
Корекція мімічних зморшок ( “Disport”, “Botox”)
Контурна та об’ємна пластика обличчя, губ
Біоревіталізація та мезотерапія
Лімфодренаж , масаж, мануальна  терапія
Професійний візаж та перманентний макіяж
Цифрова дерматоскопія
Сучасна хірургія новоутворень шкіри
Пластична хірургія
Консультації:
- Дерматоонколога
- Пластичного хірурга
- Дерматолога
- Косметолога
- Мануального терапевта
         Цікавим є підхід клініки до проблем новоутворень шкіри. У клініці -  вперше у Чернівцях  - буде використовуватись метод цифрової дерматоскопії, що дозволяє з найвищою  вірогідністю, без пошкодження шкіри, диференціювати новоутворення. Цифрова дерматоскопія допоможе виключити діагноз такого грізного захворювання шкіри як меланома. Цифрова дерматоскопія відкриває широкі можливості для динамічного нагляду за новоутвореннями шкіри – «створення індивідуальної карти невуса». Справа в тому, що саме спостереження за характером змін новоутворення, є необхідним для постановки діагнозу. Цифрові фотознімки, збільшеного в десятки разів новоутворення, що отримані при дерматоскопії, дають можливість відстежити ці зміни.
         Проблемами новоутворень шкіри  в клініці Грація займається її головний лікар, хірург-онколог, кандидат медичних наук, доцент Унгурян Володимир Петрович. «В клініці використовуються найсучасніші методи хірургічного лікування новоутворень шкіри. Лазерна та радіохвильова хірургія дозволяє провести операцію видалення новоутворення з максимальною точністю і мінімальною травматизацією здорової тканини. Обов’язковим є післяопераційне морфологічне дослідження видаленого матеріалу, для чого ми налагодили співпрацю з однією з найкращих лабораторій Німеччини» - розповідає Володимир Петрович.
         Крім того в клініці естетичної медицини Грація започатковується напрямок пластичної хірургії. Для забезпечення найкращих умов проведення операцій заплановано використовувати  операційні шведсько-української клініки «Aengelholm» , що обладнані найсучаснішою системою стерилізації повітря.  Найсучасніше обладнання, доступність усіх ланок медичної допомоги дозволить забезпечити проведення навіть самих складних пластичних операцій на найвищому рівні.