Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Про клініку

         В Чернівцях розпочала свою роботу клініка естетичної медицини «Грація». Керівництво ставить перед собою завдання забезпечити якісно новий – європейський  рівень послуг з естетичної медицини для клієнтів клініки.
         Ідея створення клініки такого рівня виникла після відвідування однієї з приватних клінік Берліну (Німеччина). «Чудовий сервіс, високопрофесійний персонал, спеціально підготовлені лікарі та сучасне обладнання це лише половина успіху» - заявляє директор і засновник клініки – Юрій Кірстен. «Лише глибока повага до клієнта, постійне навчання і вдосконалення вмінь та навичок усього, без виключення, медичного персоналу забезпечує довіру людей до клініки» - стверджує пластичний хірург з 30-ти річним стажем, експерт з лазерної медицини, спеціаліст з дерматокосметології.
         Центр естетичної медицини «Грація» створений засновниками шведсько-української клініки «Angelholm», що успішно працює на території України більше 10 років,  та ввібрав у себе 20 – річний досвід роботи приватної клініки Юрія Кірстена з Німеччини.
Пріорітетами роботи клініки є наступні:
- Ексклюзивне використання новітніх методик естетичної медицини;
- Багаторічний досвід наших європейських партнерів;
- Активне впровадження інноваційних технологій;
- Спеціально підготовлені фахівці;
- Висококваліфікований персонал;
- Найсучасніше обладнання;
- Тільки перевірені часом препарати;
- Тільки спеціально обладнані приміщення;
- Найвищі вимоги до асептики та антисептики;
- Висока повага до наших клієнтів
         Клініка естетичної медицини «Грація» пропонує своїм клієнтам увесь перелік сучасних діагностичних та лікувально-косметологічних методик до яких належать: апаратна косметологія, косметологія, ін’єкції краси, програми по догляду за шкірою обличчя та тіла, комплексні програми омолодження шкіри обличчя, усі види масажу.
До переліку послуг клініки належать наступні:
Фракційний радіохвильовий термоліфтинг
Фракційне лазерне омолодження
Радіохвильовий термоліфтинг
Ультразвукова чистка та ліфтинг обличчя
Ультразвукова мезотерапія
Радіохвильовий кріоліполіз
Безопераційне ліпомоделювання
Лазерна, воскова епіляція
Корекція мімічних зморшок ( “Disport”, “Botox”)
Контурна та об’ємна пластика обличчя, губ
Біоревіталізація та мезотерапія
Лімфодренаж , масаж, мануальна  терапія
Професійний візаж та перманентний макіяж
Цифрова дерматоскопія
Сучасна хірургія новоутворень шкіри
Пластична хірургія
Консультації:
- Дерматоонколога
- Пластичного хірурга
- Дерматолога
- Косметолога
- Мануального терапевта
         Цікавим є підхід клініки до проблем новоутворень шкіри. У клініці -  вперше у Чернівцях  - буде використовуватись метод цифрової дерматоскопії, що дозволяє з найвищою  вірогідністю, без пошкодження шкіри, диференціювати новоутворення. Цифрова дерматоскопія допоможе виключити діагноз такого грізного захворювання шкіри як меланома. Цифрова дерматоскопія відкриває широкі можливості для динамічного нагляду за новоутвореннями шкіри – «створення індивідуальної карти невуса». Справа в тому, що саме спостереження за характером змін новоутворення, є необхідним для постановки діагнозу. Цифрові фотознімки, збільшеного в десятки разів новоутворення, що отримані при дерматоскопії, дають можливість відстежити ці зміни.
         Проблемами новоутворень шкіри  в клініці Грація займається її головний лікар, хірург-онколог, кандидат медичних наук, доцент Унгурян Володимир Петрович. «В клініці використовуються найсучасніші методи хірургічного лікування новоутворень шкіри. Лазерна та радіохвильова хірургія дозволяє провести операцію видалення новоутворення з максимальною точністю і мінімальною травматизацією здорової тканини. Обов’язковим є післяопераційне морфологічне дослідження видаленого матеріалу, для чого ми налагодили співпрацю з однією з найкращих лабораторій Німеччини» - розповідає Володимир Петрович.
         Крім того в клініці естетичної медицини Грація започатковується напрямок пластичної хірургії. Для забезпечення найкращих умов проведення операцій заплановано використовувати  операційні шведсько-української клініки «Aengelholm» , що обладнані найсучаснішою системою стерилізації повітря.  Найсучасніше обладнання, доступність усіх ланок медичної допомоги дозволить забезпечити проведення навіть самих складних пластичних операцій на найвищому рівні.