Вас приглашает центр эстетической медицины “Грация”, где время замедляет свой ход, красота превращается в искусство, а волшебные руки специалистов дарят Вам счастье перевоплощения.
Центр Эстетической Медицины
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новости
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Подробней
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Подробней
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Подробней

Абдомінопластика виконується з метою корекції живота,  в зв'язку з наявністю у пацієнта великої кількості жирової тканини, розтягнутої шкіри і, як наслідок, вираженого птозу (опущення) тканин живота.

Показання до пластики живота

- «фартух» з шкіри і жиру на талії, численні складки;

- пупкова грижа;

- рубці після операцій;

- в'ялість, нееластичність м'язів живота;

- відсутність вираженої талії;

- розходження прямих м'язів живота.

Хід операції

Після початку анестезії хірург робить розріз’ по лінії бікіні та навколо пупка. Потім відокремлює шкіру і разом з нею - жирову клітковину від черевної стінки. Також хірург ретельно з'єднує прямі м'язи живота. Потім формується пупок і відсікаються надлишки шкіри. Накладаються косметичні шви.

Коли надлишок шкіри та жиру незначний, а тонус м’язів живота нормальний, може виконуватися мініабдоменопластика. При такій операції розрізи набагато менші, не переміщується пупок та не зшиваються м’язи живота.

Анестезія

Операція виконується під загальним наркозом.

Тривалість 2-3 години, стаціонар

Необхідно провести одну добу в стаціонарі під наглядом лікарів.

Перед операцією Прийняти душ вранці, а також не їсти і не пити за 6-7 годин до операції.

Реабілітація

Після операції необхідно носити компресійну білизну. Обмежити фізичні навантаження, заняття спортом. В результаті операці залишається рубець внизу живота, Через місяць його можна шліфувати лазером, що робить його менш помітним.