Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Ультразвуковий ліфтинг

Ультразвуковий ліфтинг – це безопераційна методика підтяжки шкіри обличчя. Методика ультразвукового ліфтингу використовується в комбінації  з ультразвуковою чисткою та ультразвуковою мезотерапією, значно підсилюючи їх ефект. 
Механізм дії: ультразвукові коливання підсилюють лімфодренаж в зоні впливу, забезпечують виведення токсинів, стимулюють відновлення нормальної (фізіологічної) активності клітин. Під дією ультразвуку нормалізується синтез колагену, еластину, гіалуронової кислоти, що являються основними компонентами сполучнотканинного матриксу шкіри. Як наслідок, тканини зміцнюються, покращується контур обличчя,частково розгладжуються дрібні зморшки, підвищується еластичність і тургор шкіри.
Хід процедури: зазвичай процедура ультразвукового ліфтингу проводиться після ультразвукової чистки, та/або після ультразвукової мезотерапії.  За рахунок ультразвукової вібрації виникають приємні, розслаблюючі  відчуття. Процедура триває близько 10 хвилин. Максимальний ефект досягається після проходження повного курсу, що складається з 8-10 сеансів. Процедура проводиться 1-2 рази на тиждень.
Період після процедури: одразу після процедури Ви повертаєтесь до звичного для Вас ритму життя.
За більш детальною інформацією звертайтеся за консультацією до спеціалістів нашої клініки.