Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Що таке редермалізація?

 

Це омолодження шкіри шляхом її вдновлення

- це науково доведений і реально підтверджений результат

- це нове життя вашої шкіри

У перекладі з латинської приставка «Re» означає «відновлення», «derma» - основний шар шкіри, який відповідає за молодість.

Для реалізації методики редермалізаціі застосовується ін'єкційний препарат нового покоління Hyalual ® (Гіалуаль), який впливає на всі механізми старіння шкіри і забезпечує потужний комплексний anti-age ефект.

Стратегічно важливий компонент препарату сукцинат і доповнює його гіалуронова кислота відновлюють шкіру не тільки на тканинному, а й на клітинному і внутрішньоклітинному рівнях.

Чому клієнти вибирають редермалізацію?

1. Тому що ця методика застосовується для профілактики хроно - і фотостаріння.

2. Тому що ця методика захищає шкіру від передчасного старіння.

3. Тому що вона ефективно бореться з ознаками старіння, які вже виникли.

Чому редермалізація кардинально відрізняється від інших ін'єкційних процедур?

На це питання може відповісти кожен, хто має практичний досвід проведення процедури, відповідь знають і пацієнти, які не тільки побачили, а і відчули інший революційний результат, знають не з чуток. Незважаючи на те, що техніки введення схожі, процедура редермалізаціі відрізняється істотно від інших процедур по абсолютно всіх параметрах, за смисловим та стратегічним наповненням.

РЕЗУЛЬТАТ:

• молода здорова шкіра

• поліпшення кольору шкіри

• поліпшення рельєфу і текстури шкіри

• зменшення глибини залягання і величини зморшок

• ліфтинг шкіри

• усунення пігментації

• профілактика новоутворень

Що таке Hyalual?

Ін'єкційний препарат нового покоління Hyalual ® (Гіалуаль) - це унікальна формула поєднання сукцинату з гіалуроновою кислотою, завдяки чому здійснюється вплив на всі механізми старіння шкіри і досягається потужний комплексний anti-age ефект.

Стратегічно важливий компонент препарату сукцинат і доповнює його гіалуронова кислота відновлюють шкіру не тільки на тканинному, а й клітинному і внутрішньоклітинному рівнях.

Сукцинат - природний метаболіт, який, крім потужного антиоксидантного ефекту, знешкодження вільних радикалів, посилення мікроциркуляції, впливу на мітохондрії фібробластів, активує природний здоровий метаболізм клітин. Сукцинат змушує клітини працювати і пригнічує процеси, що ведуть до їх загибелі.

Сукцинат (ЯНТАРНА КИСЛОТА):

1. Відновлює і активує всі метаболічні процеси в шкірі

2. Стимулює проліферацію (розподіл) фібробластів - основних клітин шкіри

3. Активізує синтез основних структурних білків шкіри: колагену і еластину

4. Активує вироблення енергії в клітинах

5. Активує клітинне і тканинне дихання

6. Надає могутню антиоксидантну дію: перешкоджає загибелі клітин шкіри і впливає на вільні радикали

7. Покращує мікроциркуляцію

Гіалуронова кислота зволожує шкіру, відновлює водний баланс.

Як відомо, метаболічні процеси клітин шкіри з віком схильні до пригнічення і істотного уповільнення, після чого ми спостерігаємо процес видимих ​​вікових змін, тобто - старіння.

Hyalual ® (Гіалуаль) відновлює природний здоровий метаболізм клітин, повертає енергетичний потенціал і стан клітин шкіри в здорове середовище.

Hyalual ® (Гіалуаль) відновлює пригноблені внутрішні ресурси, природно активуючи їх, як в клітинах шкіри біологічно молодої людини. Тобто, завдяки Сукцинату метаболізм в клітинах шкіри довготривало поліпшується, це і забезпечує потужний anti-age ефект, шкіра стає красивою і здоровою.

У результаті цього реалізується комплексний, високоефективний підхід до омолодження, уповільнення процесів старіння шкіри - шляхом не тільки максимального зволоження, а в першу чергу забезпечення відновного і антиоксидантної дії, ефективного впливу на обмінні процеси шкіри, тим самим повертаючи їй здоровий вигляд і колір, пружність і еластичність, текстуру і забезпечуючи ліфтинг.

РЕЗУЛЬТАТ

• молода здорова шкіра

• поліпшення кольору шкіри

• поліпшення рельєфу і текстури шкіри

• зменшення глибини залягання і величини зморшок

• ліфтинг шкіри

• усунення пігментації

• профілактика новоутворень