Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
14 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси "Міс Західна Україна - 2018"
2018-05-16

   4 травня в Чернівцях відбувся ювілейний конкурс краси  "Міс Західна Україна - 2018"  -  єдиний офіційний конкурсу Західної України, під патронатом "Міс Україна".  Центр естетичної медицини "Грація" виступив одними із спонсорів цього конкурсу. 

Детальніше
Експреспроцедура відбілення зубів
2018-05-15

Послуга косметичного відбілювання зубів стає все більш популярною в усьому світі. Гарну білосніжну посмішку бажають мати усі! І доступною для всіх вона стала завдяки методу косметичного освітлення зубів Pearl Smile. Наразі висвітлити зуби можна абсолютно безболісно без пошкодження зубного емалю. Максимальний ефект всього за 21 хвилину. Вартість послуги – дуже демократична, тому кожний може нею скористатися.

Детальніше

Перманентний макіяж в центрі естетичної медицини «Грація»

                                    Ольга Савчук, майстер перманентного макіяжу,   ділиться деякими секретами перманенту.  

   Косметологія сьогодення дарує жінкам прекрасний шанс – перманентний   макіяж. Цей макіяж – секретна зброя для підкреслення красоти та чарівності жінки.   Це метод кольорової корекції шкіри, один із передових напрямків сучасної естетичної косметології. Його виконують за допомогою апарату останнього   покоління – цифрового дермографа. Він створює лінії прецизійної точності,  високої насиченості. В шкіру на глибину 1 мм вводяться натуральні гіпоалергенні фарби для отримання ліній, які не змиваються.

   В перманентному макіяжі використовується велика кількість кольорів- пігментів, тож обирати дуже легко. Аби процедура була безболісною, використовується анестезія. Препарат наносять під спеціальну плівку, яка забирає  вологу і не дає випаровуватися препарату. При цьому досягається більш виражений   анальгезуючий ефект анестетика.   Стерильність та дотримання гігієни в перманентному макіяжі – головні   моменти. Це процедура інвазивна, тобто з порушенням цілісності шкірного   покриву, з’являються крапельки крові, тому для уникнення ризику інфікування   використовуються одноразові стерильні голочки та рукава, в яких знаходиться   При виконання процедури дермографом травматизація тканин мінімальна, а   сама процедура перебігає безболісно. Фарбу вводять не глибоко, не пошкоджуючи   нервові закінчення та судини. За бажанням клієнта можна зробити контур з розтушовкою або помадним   заповненням.  

   Перманентний макіяж має багато переваг:

 - Не змивається водою;  

- Відпадає необхідність у вищипуванні кровей;  

- Створюється малюнок тонкого волоска або ефект густого волосся;  

- Відпадає необхідністьу постійній підводці очей;  

- Це вихід для людей з алергічною реакцією на декоративну косметику та для   небажаючих витрачати свій час на рутинний щоденний макіяж.  

   Проти покази:  

- Схильність до утворення гіпертрофічних та колоїдних рубців;

- Захворювання крові (гемофілія);  

- Вагітність та годування грудьми;  

- Наявність запальних процесів у зоні макіяжу.  

   Цукровий діабет може негативно впливати на перебіг загоювання. Аби уникнути будь-яких ускладнень перед процедурою варто проконсультуватися у  відповідного фахівця – ендокринолога.   Після загоювання ранки вишуканий макіяж на декілька років Вам гарантовано!  

Контурний макіяж Long-Time-Liner – це дбайливе ставлення до вашої шкіри.

Long-Time-Liner — це дуже красиві відтінки пігментів, які виглядають натурально.

Long-Time-Liner — це комфортна процедура, ідеальна регенерація в найкоротші терміни та гарно тривалий результат.

Long-Time- Liner — саме те, що Вам потрібно!