Вас запрошує центр естетичної медицини “Грація”, де час уповільнює свій хід, краса перетворюється на мистецтво, а чарівні руки фахівців дарують Вам щастя перевтілення.
Центр Естетичної Медицини
The Clinic of Aesthetic Medicine
+38 (0372) 57-40-12
+38 (099) 310-97-16
+38 (096) 267-58-45
Новини
ELOS-омолодження
2017-10-03

 Красива і здорова шкіра - не про це чи мріє кожна жінка? Не кожна з нас вирішиться лягти під скальпель пластичного хірурга, та й далеко не в кожній ситуації необхідні такі радикальні заходи. Позбутися від пігментних плям, судинних зірочок і почервоніння шкіри, вугрової висипки і, звичайно ж, зморшок допоможе ELOS омолодження.

Детальніше
Елос епіляція. Що це? Як проходить?
2017-10-03

Краса жінки залежить від неї самої. Своєчасний догляд – і ви неперевершена. Але окремі процедури повторюються так часто, що часом виникає бажання закинути все на деякий час. Видалення волосся – це те, що переслідує вас кожні 3 дні, якщо ви користуєтеся бритвою або пару тижнів при воскових смужках. Багато жінок шукають інших шляхів – серед них фото - і лазерної епіляції, але не завжди результат задовольняє повністю. Волосся з'являються знову, процедури мають свої мінуси. Скористайтеся елос епіляція, яка прибирає навіть рідкісний пушок назавжди через курс сеансів. 

Детальніше
Фестиваль краси та добра
2017-09-12

 10 вересня в Чернівцях відбувся  всеукраїнський «Фестиваль краси та добра», в якому взяли участь представники з усієї України. 

Детальніше

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція - найбільш сучасний, ефективний і безпечний метод видалення небажаного волосся на тілі. Ефективність і комфортність процедури залежить від майстерності спеціаліста та якості обладнання, на якому він працює.  Відтепер, у Чернівціях,  доступна лазерна епіляція європейського рівня. Система охолодження шкіри забезпечує комфортні умови і безпеку проведення цієї процедури, а діодний лазер останнього покоління  забезпечує відміннний результат .
Механізм дії: видалення волосся методом лазерної епіляції полягає у руйнуванні волосяного фолікула під дією  енергії лазера. При цьому лазерна енергія не завдає шкоди оточуючим тканинам, уберігаючи шкіру пацієнта від ушкодження. Лазерна епіляція показана при наявності небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла.
Підготовка  та особливості проведення:  протягом двох тижнів перед процедурою не видаляти волосся електроепілятором , методом воскової епіляції, шугарингу тощо. Два тижні не засмагати, не користуватись авто засмагою, не приймати фото сенсибілізуючих препаратів. Перед процедурою необхідно поголити зону епіляції.
Кількість процедур всередньому складає 6-10 процедур в залежності від індивідуальних особливостей клієнта. Як правило, після першої процедури необхідно зачекати 5-8 тижнів (залежить від ділянки тіла) перед другим сеансом. Втретє відвідати косметолога можна тільки через 8-10 тижнів, наступний сеанс — після 10-12 тижнів і т.д. Тому курс лазерної епіляції з урахуванням проміжків між процедурами триває близько року.
Період після процедури:  протягом двох днів після процедури на шкіру обробленої ділянки 2-3 рази на день наносити пантенол або бепаптен. Носити легкий просторий одяг з натуральних тканин 2-3 дні. Протягом двох  тижнів уникати палючого сонця, відвідування солярію. Протягом трьох  днів  не бажане відвідування бані, сауни, басейну.
За більш детальною інформацією звертайтеся за консультацією до спеціалістів нашої клініки.
Покази, проти покази: лазерна депіляція показана при наявності небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла. До протипоказів належать: занадто засмагла шкіра, дуже світле та сиве волосся, варикозне розширення вен (тяжка форма), запальні захворювання шкіри, системні захворювання з шкірними проявами, вагітність, лактація, онкозахворювання, цукровий діабет (тяжка форма).